Bierzmowanie

We wtorek 10 kwietnia na Mszy Świętej o godz. 18:00 ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc, Metropolita Katowicki udzielił w naszym kościele Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii i z parafii świętego Antoniego w Dąbrówce Małej. Zdjęcia z...

czytaj dalej

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2018

Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne poprowadził dla nas ksiądz dr Adam Pawlaszczyk, były Wikariusz Sądowy naszej archidiecezji, obecnie Redaktor Naczelny „Gościa Niedzielnego”.  Rekolekcje zakończyliśmy koncertem pieśni pasyjnych w wykonaniu Chóru „Harmonia” z...

czytaj dalej

Jasełka i przegląd kolęd

Wczoraj o godz. 15:00 uczniowie z naszej szkoły przedstawili jasełka na wesoło, była radość i oklaski. Na koniec Lila zaśpiewała „kolędę dla nieobecnych”. Bardzo dziękujemy Pani Ewie, Pani Basi, księdzu Tomkowi, aktorom oraz publiczności za liczne...

czytaj dalej